Oniris® to produkt doskonale znany na rynku francuskim. Jest on dystrybuowany głównie poprzez gabinety stomatologiczne. Jest to źródło dodatkowego dochodu, tym bardziej efektywne że składa się z dwóch elementów sprzedaży samego urządzenia oraz usługi indywidualnego dopasowania ortezy.

Prowadzisz gabinet stomatologiczny? 
Dajemy Tobie możliwość rozwoju.

 

Wkładki Oniris sprzedawane są na rynku francuskim. Jest to produkt premium. Dystrybucja odbywa się głównie poprzez gabinety stomatologiczne. Stomatolodzy mają możliwość przeprowadzania krótkich wywiadów z pacjentami na temat jakości ich snu. Współpraca z nami daje możliwość sprzedaży samego produktu jak i świadczenia usługi indywidualnego dostosowania ortezy. Dla stomatologów mamy przygotowane specjalne warunki współpracy.

Zapraszamy


Środek na chrapanie :: Sposoby na chrapanie :: Metody walki z chrapaniem


W przypadku wystapowania tej uciążliwości nalezy rozważyć leczenie chrapania. W tym celu nalezy zgłosić sie do stomatologa lub laryngologa.

Kup teraz na

Bezdech

KONSEKWENCJE BEZDECHU SENNEGO W LICZBACH
poniedziałek, 30, październik 2017
Thumbnail • 5-krotnie większe ryzyko wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi; 40% osób z wysokim ciśnieniem tętniczym cierpi z powodu bezdechu

Oniris

ONIRIS - PRODUKT WYJĄTKOWY
czwartek, 09, listopad 2017
Thumbnail ONIRIS – JEDYNA TAKA WKŁADKA – opatentowany produkt– potwierdzona skuteczność
More inOniris  

Dla stomatologów

Thumbnail Oniris® to produkt doskonale znany na rynku francuskim. Jest on dystrybuowany głównie poprzez gabinety stomatologiczne. Jest to źródło dodatkowego dochodu, tym bardziej efektywne że składa się z...

Wyłącznym przedstawicielem firmy Oniris na rynku polskim jest firma:

Medseven Sp. z o.o.

Ul. Powstańców 6, 86-050 Solec Kujawski

Tel.: +48 733-243-533

E-mail: sprzedaz@medseven.eu

Sposoby na chrapanie :: Orteza :: Oferta dla Klientów indywidualnych :: Bezdech - powszechny problem :: Co na chrapanie

Spokojny sen to jeden z filarów zdrowia. Organizm wówczas regeneruje się, zbiera siły do funkcjonowania podczas dnia. Dlatego chrapanie jest dużym problemem. Leczenie chrapania - istnieją różne metody. Wielu ludzi szuka sposobów na tą dolegliwość, co na chrapanie to często zadawane pytanie. Środkiem skutecznym do walki z tą przypadłością są ortezy Oniris. Efektywny środek na chrapanie. Oto odpowiedź na pytanie co na chrapanie.

© 2018 Oniris Polska
facebook_page_plugin
Dla stomatologów
Dla Klientów
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok